...
architekt wnętrz katarzyna łubińska marcin łubiński

o nas

Fava Studio to pracownia projektowania wnętrz prowadzona przez Katarzynę i Marcina Łubińskich. Po latach pracy w renomowanych biurach projektowych postanowiliśmy połączyć siły. Tworzymy zgrany duet zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Uzupełniamy się pod względem upodobań estetycznych.

W naszym studiu tworzymy przestrzenie, które będą zarówno unikalne jak i komfortowe. Niezależnie od stylu projektujemy niepowtarzalne wnętrza bazujące na tych samych wartościach – dbałości o detal, poszanowaniu potrzeb klienta, ergonomii oraz spójności.

W Fava Studio zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od pomysłu po realizację. Zakres projektu zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, ponieważ każdy projekt i współpraca są niepowtarzalne. Realizujemy projekty wnętrz prywatnych domów i mieszkań, a także przestrzeni publicznych takich jak restauracje, butiki, salony kosmetyczne, hotele i inne. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami i rzemieślnikami projektowane przestrzenie często wychodzą poza ramy oczekiwań naszych klientów.

Katarzyna Łubińska

architekt wnętrz

Absolwentka Wydziału Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, który ukończyła z wyróżnieniem w 2012 roku. Doświadczona architektka wnętrz, precyzyjna i twórcza. Najlepiej odnajduje się w estetyce modernistycznych i eklektycznych kamienicznych wnętrz.

Marcin Łubiński

architekt

Posiada podwójne wykształcenie kierunkowe. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej oraz Sopockiej Szkoły Wyższej na kierunku architektura wnętrz. Z natury kreatywny, cierpliwy i pomocny. Doświadczenie zdobywał projektując wnętrza prywatne, duże przestrzenie sklepowe, a także gry komputerowe. Najbliższe są mu harmonijne, minimalistyczne i ponadczasowe klasyczne wnętrza.

zaobserwuj nas i bądź na bieżąco

zobacz nasze projekty

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.